Salon Joliesse - masaże i SPA
Spa&Beauty, Grobla II, Gdańsk, Polska
Opis
Joliesse jest wyjątkowym miejscem w sercu starego miasta Gdańsk, gdzie w atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane przez nas zabiegi. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia, zaznać pełnego relaksu i odpoczynku, a także przywrócić ciału sprawność fizyczną.

W wyjątkowej atmosferze poddamy Państwa przyjemnym i kojącym zabiegom, które pomogą odzyskać spokój ducha, równowagę i siły witalne. Naszym zabiegom towarzyszy nastrojowa muzyka i delikatne światło, a cały personel dąży do tego by po wizycie w Joliesse czuli się Państwo wypoczęci, rozluźnieni i pełni energii życiowej.

Wierzymy, że źródłem naszego zdrowia i piękna jest uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem.

W zgodzie z tą filozofią dbamy o to by wszystkie zabiegi Joliesse miały charakter rytuału, który zadba nie tylko o ciało, ale również o stan ducha i zmysłów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Informacje ogólne
Otwarte od: 9
Otwarte do: 20
Piętro 0
Czym się zajmujemy
Usługi fryzjerskie
Kosmetyka
Manicure
Pedicure
Zabiegi SPA
Masaże
Proszę uzupełnić datę przyjazdu. Po uzupełnieniu danych zostanie wyświetlony cennik dla wybranych dat i liczby osób.
Masaż całego ciała połączony z aromateraią. Masaż wykonywany jest na aromaterapeutycznej, ciepłej oliwce. Olejki eteryczne wpływają korzystnie na nasz nastrój, procesy poznawcze oraz niwelują stres. Aromaterapia wykorzystuje dwa podstawowe mechanizmy: działa na zmysł węchu oraz na zdolności wchłaniające skóry. Szczególnie polecana jest osobom, które cierpią na bóle głowy, mięśni, zmęczenie, stres czy bezsenność.
Masaż o działaniu antystresowym i uspokajającym, sprzyja regeneracji sił. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie krążenia krwi i limfy, a także zmniejszenie powysiłkowego napięcia mięśniowego. Masaż zaopatruje mięśnie w tlen i substancje odżywcze, usuwa toksyny, dzięki czemu mięśnie uzyskują większą zdolność do pracy i szybciej się regenerująm Masaż wykonywany nawilżąjącym olejkiem.
Połączenie masażu relaksacyjnego z głęboko oczyszczającym peelingiem, który pobudza krążenie i usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra jest rozświetlona, odświeżona i miękka. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych z kosmetyków, które zostaną użyte podczas masażu. Skóra po zabiegu jest wygładzona, ujędrniona, nawilżona. Masaż regeneruje skórę, wyrównuje jej koloryt pozostawiając ją aksamitnie miękką i zregenerowaną.
Zdjęcia

Pomoc

Email: please enable javascript to view

Telefon: +48 502501812