Zarabiaj z Hubeo.com

Z Hubeo.com możesz także zarobić, polecając nasz serwis innym. Jest to możliwe w ramach dwóch programów partnerskich: Polecony - Nagrodzony oraz eXpert.

Program Polecony - Nagrodzony

W tym programie nagradzamy Cię za każdego poleconego znajomego, który założy konto na Hubeo.com i skorzysta z dowolnych usług. Minimalna wartość zakupionych usług musi wynosić 600 zł. W dowolnym momencie możesz mieć maksymalnie 30 zaproszonych znajomych, którzy nie utworzyli konta Użytkownika.

Szczegóły programu POLECONY — NAGRODZONY znajdziesz w Regulaminie.

Jak zaprosić znajomych i przyjaciół?

Jeżeli chcesz zaprosić znajomych i przyjaciół wykonaj następujące kroki:

  1. Wejdź do zakładki AFILIACJA -> POLECONY NAGRODZONY
  2. Wpisz imiona, nazwiska oraz adresy mailowe wszystkich osób, które chcesz zaprosić.

Kiedy i jak otrzymam wypłatę?

Wypłatę w wysokości 60 zł otrzymasz w momencie, w którym łączna suma wartości usług, z których skorzystała zaproszona osoba, przekroczy 600 zł. Aby otrzymać wypłatę musisz zdefiniować metodę wypłaty. Aby to zrobić należy wejść w zakładkę KONTO a następnie KONTA BANKOWE. Jeżeli nie określiłeś metody przekazania wypłaty poprosimy Cię o to w stosownym momencie.

Jak mogę sprawdzić listę zaproszonych przeze mnie osób?

Listę zaproszonych osób możesz sprawdzić w zakładce AFILIAT program Polecony - Nagrodzony. Status zaproszonej osoby zawiera informację o tym, czy założyła już konto w naszym serwisie, a także za jaką kwotę dokonała zakupów.